Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nitika Singh

Magister zdrowia publicznego

Magister zdrowia publicznego

Nitika Singh jest doktorantką w Zespole Epidemiologii w projekcie NeuroSmog w Instytucie Psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Nitika jest zaangażowana w oczyszczanie i sprawdzanie jakości zebranych/przygotowanych behawioralnych, MRI i geograficznych danych, wraz z zespołami Psychologii Dziecka, Neuroobrazowania oraz ds. Zanieczyszczeń Powietrza. Pomaga w realizowaniu pracy w terenie, planowaniu i przeprowadzaniu analizy danych, a także w przygotowywaniu recenzowanych publikacji naukowych, prezentowaniu wyników na zebraniach projektowych oraz ogólnopolskich i międzynarodowych konferencjach.
Nitika Singh jest licencjatką Technologii Medycznej – Radiografii oraz posiada tytuł magistra Zdrowia Publicznego. Zanim dołączyła do projektu NeuroSmog, pracowała przez 2 lata na Uniwersytecie SGT w Indiach. Jest gorliwą profesjonalistką w dziedzinie zdrowia publicznego i chce wesprzeć populację światową poprzez ustalenie czynników wpływających na problemy zdrowotne, aby podnieść jej stan zdrowia i jakość życia oraz uczynić świat zdrowszym i szczęśliwszym miejscem.

Kontakt

Adres: Instytut Psychologii, Uniwersytet Jagielloński
Telefon:+31687856661
Email: nitika.singh@doctoral.uj.edu.pl

Widok zawartości stron Widok zawartości stron