Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Katarzyna Sitnik-Warchulska

Specjalista Psycholog Kliniczny

Specjalista Psycholog Kliniczny

Dr Katarzyna Sitnik-Warchulska jest członkiem Zespołu Psychologii Dziecka (Senior Scientist) w projekcie NeuroSmog w Instytucie Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Dr Katarzyna Sitnik-Warchulska jest członkiem Zespołu Psychologii Dziecka (doktor z doświadczeniem naukowym) w projekcie NeuroSmog. Organizuje i monitoruje proces rekrutacji oraz aktywnie uczestniczy we wszystkich aspektach projektu NeuroSmog, ale przede wszystkim w prowadzonych badaniach naukowych z zakresu psychologii.

Jest specjalistą psychologii klinicznej z subspecjalnością psychologia kliniczna dzieci i młodzieży, certyfikowanym psychoterapeutą EAP, specjalistą psychoterapii dzieci i młodzieży, specjalistą terapii środowiskowej i praktykiem PlayTherapy. Dr Sitnik-Warchulska pełni funkcję Konsultanta Wojewódzkiego ds. Psychologii Klinicznej w województwie śląskim. Kieruje także studiami podyplomowymi w zakresie problemów psychologii klinicznej dzieci i młodzieży, a także kształceniem specjalizacyjnym w zakresie psychologii klinicznej oraz psychoterapii dzieci i młodzieży w województwie śląskim. Jest w grupie współzałożycieli jednego z ośrodków pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej dla dzieci, młodzieży i ich rodzin w województwie śląskim. Posiada ponad 20 letnie doświadczenie w diagnozie i terapii dzieci, młodzieży i ich rodzin, z zaburzeniami psychicznymi i zaburzeniami sprzężonymi.
Jej zainteresowania naukowe koncentrują się wokół psychologii klinicznej dzieci i młodzieży, relacji terapeutycznej i zaburzeń psychicznych u dzieci i młodzieży, a także czynników rodzinnych związanych ze zdrowiem psychicznym dzieci.

Profile naukowe

Research Gate: https://www.researchgate.net/profile/Katarzyna_Sitnik-Warchulska   

ORCID: https://orcid.org/0000-0001-8262-8034

Kontakt

Adres: Instytut Psychologii Stosowanej, Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej, Uniwersytet Jagielloński w Krakowie, Stanisława Łojasiewicza 4, 30-348 Krakow, Polska

Email: katarzyna.sitnik-warchulska@uj.edu.pl; k.sitnikwarchulska@gmail.com

Telefon komórkowy: +48 507077179

Widok zawartości stron Widok zawartości stron