Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Bernadetta Izydorczyk

Specjalista Psycholog Kliniczny

Specjalista Psycholog Kliniczny

dr hab. Bernadetta Izydorczyk, prof. UJ jest członkiem Komitetu Zarządzającego Projektu NeuroSmog oraz Zespołu Psychologii Dziecka w Instytucie Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

dr hab. Bernadetta Izydorczyk,prof. UJ jest członkiem Komitetu Zarządzającego Projektu NeuroSmog oraz Zespołu Psychologii Dziecka. W związku z podwójną funkcją, zarówno nadzoruje realizację projektu, jak i aktywnie uczestniczy we wszystkich aspektach projektu NeuroSmog, ale przede wszystkim w prowadzonych badaniach naukowych z zakresu psychologii.

Jest specjalistą psychologii klinicznej, dyplomowanym psychoterapeutą i superwizorem psychoterapii, specjalistą psychoterapii dzieci i młodzieży, terapeutą psychodramy i trenerem Europejskiego Instytutu Psychodramy. Profesor Izydorczyk pełni także funkcję Krajowego Konsultanta Psychologii Klinicznej w Polsce, jest członkiem Komitetu Ministra Zdrowia ds. Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży oraz członkiem Komitetu Nauk Psychologicznych PAN. Kieruje także studiami podyplomowymi w zakresie psychologii klinicznej i psychoterapii dzieci i młodzieży (kształcenia specjalizacyjne) w województwie śląskim. Jest w gronie współzałożycieli jednego z większych ośrodków pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej w województwie śląskim. Posiada ponad 30 letnie doświadczenie w diagnozie i terapii młodzieży, młodych dorosłych i dorosłych z zaburzeniami psychicznymi.

Jej zainteresowania badawcze oraz publikacje naukowe związane są z psychologią kliniczną, psychoterapią zaburzeń psychicznych dorosłych, adolescentów i dzieci.

Profile naukowe

Google Scholar: https://scholar.google.pl/citations?user=RL6sWXcAAAAJ&hl=pl   

Research Gate: www.researchgate.net/profile/Bernadetta_Izydorczyk3  

ORCID: https://orcid.org/0000-0001-5808-2211    

Kontakt

Adres: Kierownik Zakładu Interwencji Kryzysowej i Psychoterapii, Instytut Psychologii Stosowanej, Wydział Zarzadzania i Komunikacji Społecznej, Uniwersytet Jagielloński w Krakowie, Stanisława Łojasiewicza 4, 30-348 Kraków, Polska

Email: bernadetta.izydorczyk@uj.edu.pl  

Telefon komórkowy: +48 608 573 837

Widok zawartości stron Widok zawartości stron